نتایج جستجو برای عبارت :

آرمان حاج احمد متوسلیان و شهید مدافع حرمی که از او درس گرفت

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

آرمان #حاج_احمد_متوسلیان و شهید مدافع حرمی که از او درس گرفت
بیست متر در باران، یادواره جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان
ش
حالا مدت هاست که از اولین اری که آرمان رفت میگذره. یه خاطره تلخ دور...
اما کی مگه دید اون روزها رو. اون اولین روزهای دوری احمد از آرمان؟ 
روزهای پوچ احمد. اون موقع ها وسط تموم غم هاش یه موقع هایی احمد با خودش فکر میکرد شاید فقط من انقد سختمه. شاید چون هرروز تو همین شهر میگردم و مدام به خاطره هامون بر می خورم. شاید آرمان حالش خوبه و خوشحاله.
بعدها معلوم شد که این طوری نبوده اما قسمت مهم داستان اینجا نیست.
بخش آزاردهندش مکالمه های دیر به دیر، پیام ها
مسئله ورزش از همان کودکی در احمد شکل گرفت‌ من هم به فوتبال ، دو  و شنا  علاقه داشتم. از همان کودکی هروقت میخواستم با دوستان فوتبال بروم احمد را هم می بردم.
از همان جا عشق  فوتبال در احمد شکل گرفت‌ آرام آرام فوتبالش خوب شد تا جایی که برای تیم منتخب استان قم دعوت شد. 
آمد پیش من و گفت: بابا چه کار کنم؟
گفتن: تصمیم با خودته. اگه خواستی برو فوتبال، اگرم خواستی برو موسسه برای حفظ قرآن.
چون مسئله حفظ قرآن پیش آمد فوتبال را تعطیل کرد.
راوی: پدر
شهید مدا
شهید مدافع حرم احمد حیاری نخستین شهید مدافع حرم شهرستان شوش است که چهارم شهریور ماه سال ۹۴ در روستا «شیخ حلال» استان حمص سوریه به شهادت میرسد. شهید حیاری، دوازدهمین شهید مدافع حرم استان خوزستان، جزء ۵۰ شهید اول مدافع حرم در کشور و همچنین دومین شهید دانشگاه پیام نور کل کشور است. این شهید فرمانده گردان امام حسین علیه السلام شهرستان شوش بود و در اولین اعزام به سوریه به شهادت رسید. او قهرمان رشته تکواندو بود و کمربند سبز داشت. از ایشان دو یادگار
بازگشت پیکر شهید مدافع حرم در ٢٤ فروردین‌ ماه
پیکر مطهر «ابو زینب» سوریه، شهید احمد جلالی نسب پس از دو سال مفقودالاثری در تدمر (پالمیرا)، ٢٤ فرودین ماه وارد تهران می‌شود و فردای آن روز در قم تشییع و در گلزار امامزاده علی بن جعفر(ع) به خاک سپرده می‌شود.

یکی از پلان‌های فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، بخش‌هایی از ماجرای دعوای حاج احمد متوسیان با شهید محسن وزوایی را روایت می‌کند؛ ماجرایی که پای سردار شهید مدافع حرم، حسین همدانی را هم وسط می‌کشد.
در این فیلم سینمایی تمامی صحنه‌ها بازسازی شده‌اند که در میان آن‌ها، بعضی از خاطرات تاریخی دفاع مقدس نیز روایت می‌شود.
در یکی از سکانس‌های «ایستاده در غبار»، ماجرای جالب دعوای بین حاج احمد متوسلیان فرمانده تیپ
لحظه ها... اتفاق ها...
همه لحظه ها و اتفاق های این زندگی مشترک از جلوی چشم هاش میگذره. الان 72 ساعته که مدام داره تصویر میبینه؛ خنده های مهناز، اشک هاش، سفرهاشون، دعواهاشون... و جمله های آرمان که مدام تکرار میشن : اتفاق ها و لحظه هان که مهمن"
احمد تصمیم گرفته به این فلسفه آرمان فکر کنه. درواقع بیشتر از فکر، چون به نظرش منطقی میاد، میخواد عملیش کنه.
داره اتفاق ها رو مرور میکنه. لحظه ها رو هم. و این مسئله با خودش ترس میاره. ترس از این که لحظه ها اونقدر ج
ان الله یدافع
عن الذین امنوا
چه غم دارم
وقتی مدافع من
تو باشی.
خیالم تخت تخت است.
خیالم آسوده است.
خدایا اول ایمانی
بده،
اعتقادی و باوری
به لحظه لحظه
حضورت در کنارم
بده.
و بعد تو بشو
مدافعم.
وقتی تو مدافع
باشی.
خاطرم آسوده
است.
خاطرات احمد احمد نویسنده: محسن کاظمی انتشارات: سوره مهر
خاطرات احمد احمد : صفر تا صد یک مبارز سیاسی انقلابی در قالب روایتی خواندنی

خاطرات احمد احمدنویسنده: محسن کاظمیانتشارات: سوره مهر
بریده کتاب:
وسوسه های ایرج در من اثر کرد. من که نمازم را اول وقت می خواندم تصمیم گرفتم دگر نماز نخوانم!اذان شد و با اینکه وضو داشتم برای نماز برنخاستم لحظه به لحظه نگرانیم بیشتر می شد. اضطراب و تشویش تمام فکر و ذهنم را گرفت عقربه ها به سرعت به پیش می تاختند احس
مدافع ملی پوش کشورمان از تیم احمد گروژنی جدا شد و در دو راهی لیگ روسیه و اسکاتلند قرار دارد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت «vesti» روسیه امروز خبر داد  که میلاد محمدی، مدافع ایرانی تیم احمد گروژنی بعد از 3 سال بازی برای این تیم جدایی اش قطعی شده است.

باشگاه گروژنی قرارداد بازیکن ایرانی اش را تمدید نکرد تا او به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی که بخواهد برود. میلاد محمدی بنا به گزارش رسانه های روس از زن
آرمان قاتل غزاله در آستانه اعدام قرار دارد. بسیاری از هنرمندان و چهره ها در صفحات اینستاگرام خود با انتشار عکس و متنی از خانواده غزاله خواسته اند تا آرمان را بخشیده و مانع اعدام وی شوند. آرمان، جوان متهم به قصاص در زندان رجایی‌شهر در دانشگاه سراسری قبول شد. این خبری بود که از سوی مسئولان اداره کل زندان‌های استان تهران رسانه‌ای شد. اما آرمان کیست و چرا غزاله را به قتل رسانده است؟
ادامه مطلب
حالا شاید به نظر برسه که روی آرمان حساس شدم، ولی این‌جوری نیست. شایدم هست... :)۱) عاطفه، دختریه که یه زمانی به شدت دوستم داشته و یهو به طرز عجیبی نظرش برمی‌گرده. با هم تا حالا حضوری حرف نزدیم. کاری به کار هم نداشتیم. من اصن نمی‌شناختمش. دوستش اینا رو بهم گفته... نه علتِ علاقه‌شو فهمیدم، نه علتِ عدم علاقه‌شو.۲) به دوست عاطفه، گفتم با توجه به شخصیت عاطفه، بهش پیشنهاد می‌کنم بره سراغ یه سری پسرای خاص. این واضحه که ما دوتا به هم نمی‌خوریم. و به عنوا
احمد مهرانفر یکی دیگر از بازیگران موفق سریال پایتخت می باشد که با بازی های درخشان خود در نقش ارسطو در این سریال توانست به شهرت و محبوبیت بسیار بالا برسد. در ادامه این مطلب در سایت نظاره ها برای شما عزیزان بیوگرافی و زندگی نامه احمد مهرانفر و همسرش مونا فائزپور به همراه عکس قرار داده ایم.
احمد مهرانفر , عکس های احمد مهرانفر , همسر احمد مهرانفر , بیوگرافی احمد مهرانفر , مونا فائزپور
بیوگرافی و زندگی نامه احمد مهرانفر
احمد مهرانفر که خیلی از ما ا
هیچ وقت فکر نمی کردیم بنا باشد ما برای احمد صحبت کنیم، خاک برسرما که امروز ما زنده ایم و احمد در میان ما نیست و من برای او بناست صحبت کنم، این هم یکی از رسم های روزگار است. پسر شهید احمد یک جمله قشنگی می گفت روز شنیدن خبر احمد گریه می کرد، زمزمه می کرد با خودش و می گفت: «هی ما را لوس کردی، به خودت عادت دادی، حالا ما چه باید بکنیم». شاید در نبود شهید کاظمی بهتر می شود از او حرف زد. دیگه نیست بگوید: «ول کن پسر، خوشت می آید»، می گفت: حال می کنم وقتی دژبا
احمد پورمخبر از بازیگران سینما و تلویزیون ایران است. وی بازیگری را از سن 65 سالگی شروع کرد. بسیاری او را یک استعداد نهفته می‌دانند که خیلی دیر به معرض ظهور رسید که به عقیده خودش دوستان ناباب دلیل آن است. در ادامه بیوگرافی و عکس‌های احمد پورمخبر را به همراه مصاحبه و ماجرای دست فروشی او دنبال کنید.

بیوگرافی احمد پورمخبر

ادامه مطلب

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، آن‌هایی که شهدای مدافع حرم را دنیا پرستانی در نظر می‌گیرند که برای گرفتن پول به سوریه می‌روند کجایند تا ببینند این شهدا پله‌های رسیدن به عرش را دوان دوان طی کرده‌اند و در مقامات و جایگاه کسی توان رسیدن به آن‌ها را ندارد.
سجاد مرادی شهید مدافع حرمی است که همچون خیلی از شهدای جنگ تحمیلی زمان شهادتش را می‌دانست و چه تفاوتی است بین شهدای مدافع حرم و جنگ تحمیلی در مقام و درجه اگر شهدای مدافع حرم به خاطر شرا
باربری اتوبار جلال آل احمد باسالها تجربه در امر باربری واسباب کشی منازل متخصص حمل بار سنگین پیانو یخچالها ساید بای ساید بوفه های بزرگ جهیزیه عروس مبلمان حمل تضمینی لوازم اداری و تجاری حمل آسان باربری در منطقه گیشا، ستارخان، مرزداران، صادقیه، شهرآرا، شهرک ژاندارمری، جلال آل احمد، اشرافی اصفهانی، بسته بندی اثاثیه منزل حمل بار به شهرستانها باربری جلال آل احمد باسالها تجربه باربری جلال آل احمد با ماشین های بزرگ مخصوص حمل و نقل اثاثیه منزل
کتاب صوتی زن زیادی اثر جلال آل احمد    

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب صوتی زن زیادی - جلال آل احمد - کتابراهwww.ketabrah.ir › کتاب صوتی › داستان و رمان ایرانیکتاب صوتی زن زیادی نوشته جلال آل احمد، دربردانده‌ی 9 داستان کوتاه در مورد زنان و دردهای ... زن زیادی یکی از مهم‌ترین آثار جلال آل احمد است که دیدگاه او را درباره خرافات و ...
داستان زن زیادی اثر جلال آل احمد - نوارwww.navaar.ir › audioboo
کتاب صوتی زن زیادی جلال آل احمد

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب صوتی زن زیادی - جلال آل احمد - کتابراهwww.ketabrah.ir › کتاب صوتی › داستان و رمان ایرانیکتاب صوتی زن زیادی نوشته جلال آل احمد، دربردانده‌ی 9 داستان کوتاه در مورد زنان و دردهای ... زن زیادی یکی از مهم‌ترین آثار جلال آل احمد است که دیدگاه او را درباره خرافات و ...
داستان زن زیادی اثر جلال آل احمد - نوارwww.navaar.ir › audiobook › داستان-
به هر حال یه علتی داره دیگه، اتفاق که تخمی تخمی نمی‌افته احمد جان. چیزایی که دوست داری رو پیش خودت نگه دار، مثل یه گنج ازشون محافظت کن، چیزایی رو هم که بدت میاد، یه مدت پیش خودت نگه‌ دار تابشون بیار، تموم که شدن، بعدش دفنشون کن کان لم یکن. احمد زندگی که ساده نیست تو ساده می‌خوای گذر داشته باشه، زندگی یه طوریه، یه طور غیرقابل توضیح، غیر قابل توصیف، حتی غیرقابل قضاوت. این آخری مهمه‌ها احمد.
-ولی تو می‌دونی زندگی بی‌ شیفتگی گذر داره یا نه؟ بی ش
خلاصه مالیه عمومی دکتر احمد توکلی

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultsخلاصه کتاب مالیه عمومی دکتر احمد توکلیhttps://publiclaw2.persianblog.ir › y01J0EjYm8unkMM...Translate this pageApr 4, 2014 - خلاصه مطالب کتاب : مالیه عمومی سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاهها (سمت) مولف : دکتر احمد توکلی فصل اول : مالیه ...خلاصه کتاب مالیه عمومی دکتر احمد توکلی - نانو فایلhttps://nanofile.ir › downloads › خلاصه-کتاب-مالیه-عموم...Translate this pageFeb 10, 2019 - دانلود خلاصه کتاب مالیه عمومی دکتر احمد توکلی ما
احمد مهرانفر یکی دیگر از بازیگران موفق سریال پایتخت می باشد که با بازی های درخشان خود در نقش ارسطو در این سریال توانست به شهرت و محبوبیت بسیار بالا برسد. در ادامه این مطلب در سایت نظاره ها برای شما عزیزان بیوگرافی و زندگی نامه احمد مهرانفر و همسرش مونا فائزپور به همراه عکس قرار داده ایم.
احمد مهرانفر , عکس های احمد مهرانفر , همسر احمد مهرانفر , بیوگرافی احمد مهرانفر , مونا فائزپور
بیوگرافی و زندگی نامه احمد مهرانفر
احمد مهرانفر که خیلی از ما ا
یادش بخیر
سال ۸۰ بدو ورودمان به دانشگاه امام حسین (ع) ، حدودا ۲ ماه دوره ی عقیدتی داشتیم در مهمانسرای شاهد قم، ایام شهادت امام موسی ابن جعفر(ع) بود، آقا مهدی و علی (چون از اعضاء هیات محبین بودند) گفتند(( میخوام به حاج احمد بگم بیاد )) حاج احمد آمد و سخنرانی کرد و بعدش هم مداحی، مداحی پرشور مثل همیشه.
پارسال در تشییع پیکر پاک آقا مهدی که حاج احمد پناهیان را دیدم به بچه ها گفتم ، عجب! چه تقارنی،خوشا به سعادتش، مثل اینکه آقا مهدی حاجتش را از خود باب ال
شهید لطفی نیاسر
#یادش_بخیر
سال ۸۰ بدو ورودمان به دانشگاه امام حسین (ع) ، حدودا ۲ ماه دوره ی عقیدتی داشتیم در مهمانسرای شاهد قم، ایام شهادت امام موسی ابن جعفر(ع) بود، آقا مهدی و علی (چون از اعضاء هیات محبین بودند) گفتند(( میخوام به حاج احمد بگم بیاد )) حاج احمد آمد و سخنرانی کرد و بعدش هم مداحی، مداحی پرشور مثل همیشه.
پارسال در تشییع پیکر پاک آقا مهدی که حاج احمد پناهیان را دیدم به بچه ها گفتم ، عجب! چه تقارنی،خوشا به سعادتش، مثل اینکه آقا مهدی حاجت

باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامآمنهغزل۴
همسر باب نبی، دخت وهب شد در جهانهست احمد حاصل پیوند زوج و ارمغان
آمنه باشد موحد، همچو اجداد نبیمی کند احمد زیارت قبر مادر،خود نشان
عالمان شیعه بر ایمان تو ، صحه نهندچون که احمد نهی کرده، بر صلات مشرکان
کودکی را بی پدر باشد احمد در حیاتمادرش هم ترک دنیا می کند، در عنفوان
آمنه بنت وهب، از بهترین زن های قوماز قریش است آمنه، پاک و منزه هر زمان
باعث خیر است احمد بر حلیمه دایه اشاو کند تمدید کارش را،  محم
با سلام و ادب و احترام ویژه خدمت یکایک شما عزیزان و سروران
درنظر است تا نرم افزاری جامع درجهت معرفی کلیه شهدای مدافع حرم را تولید نماییم، این امر مستلزم برنامه نویسی دقیق و البته پشتیبانی تخصصی بیوگرافی شهدا است در گام اول ان شاالله اسامی شهدای مدافع حرم خوزستان را در این نرم افزار وارد خواهیم کرد و ان شاالله در فاز دوم اسامی شهدای مدافع حرم کل کشور و در صورت توان ان شاالله کلیه مدافعان حرم کشورهای مختلف را وارد خواهیم کرد.
نرم افزار مدافعا
فکر کردم حتما ایشان در هواپیما در کلاس تجاری سوار می شود؛ بسیاری از مسئولان را در این کلاس دیده ام. برخلاف تصورم، رفت در اکونومی نشست. در فرودگاه اهواز هم هیچ کس به استقبالش نیامد. مثل همه آمد در صف تاکسی. ماشین گرفت و رفت. حالا دیگر برای همه روشن شده که هرکس دنبال خاطره های ناب و نکات شنیدنی از سردار دل هاست، باید پای صحبت ها و دلگویه های خانواده های شهدای مدافع حرم بنشیند؛ همان یادگارانی که از عشق و محبت پدرانه و برادرانه حاج قاسم به آنها و دل
هفدهم آذر ماه سالروز شهادت  شهید مدافع حرم محمد هادی نژاد (خوزستان، شهرستان آغاجاری) (۱۳۹۴) شهید مدافع حرم ایوب رحیم پور (خوزستان، شهرستان امیدیه) (۱۳۹۴) شهید مدافع حرم اکبر شیرعلی (خوزستان) (۱۳۹۴) شهید مدافع حرم علی اصحابی (سمنان ، شاهرود) ( ۱۳۹۴)
@modafeanharam77
به مناسبت عید غدیر خم، فقط به عشق علی علیه السلام انتشار ده پوستر برای فرزندانی از نسل علی علیه‌السلام که مدافع حرم شدند:

شهید مدافع حرم سید مجتبی حسینی

شهید مدافع حرم سید محمد (میلاد) مصطفوی

شهید مدافع حرم سید مصطفی موسوی

شهید مدافع حرم سید حسین میردوستی

شهید مدافع حرم سید محمدحسن حسینی (سیدحکیم)

شهید مدافع حرم سید عدیل حسینی (تیپ زینبیون)

شهید مدافع حرم سید جاسم نوری

شهید مدافع حرم سید سجاد روشنایی

شهید مدافع حرم سید حمید تق
مدیریت محترم آموزشگاه صنعت آرمان ناحیه 1 مشهد‍ نرم افزار شهریه مدرسه شما آماده است.
می توانید با رمز ارسالی به تلفن همراه تان آن را از لینک زیر دانلود نمایید.

دریافتعنوان: نرم افزار شهریه آموزشگاه صنعت آرمانحجم: 5.85 مگابایتتوضیحات: ناحیه 1 مشهد
از آرمان می‌نویسم...
آرمان همان واژه‌ای که با آ‌ن بزرگ شدیم.
چشم که به جهان گشودیم جهان هارمونی ارزش‌هایش را برایمان دیکته کرد...
آموخت ورای من و منیت من را.
آموخت می‌توانم همه را من ببینم یا من را همه.
آموخت از شادیِ همه، همه شاد بودن را. از دردِ همه، همه درد بودن را.
آموخت من نبودن را و همه بودن را...
ای کاش ما غرق در معنی بودیم، غرق در بودن بودیم.
ای کاش در لغت‌نامه‌هایمان واژه‌هایی برای شرمسار بودن از وجودشان نداشتیم.
ای کاش زنده بودیم به
علی اومده میگه مامان میدونی من بزرگ بشم میخوام چیکاره بشم؟میگم: نه. دوست داری چه کاره بشی؟
میگه: من میخوام شهید بشم!
+ : خب شهید که شغل نیست.
- : مدافع حرم که شغل هست. میرم مدافع حرم میشم. ((((((((((((((((((((((((((:
جالبه واسم من همچین حرفایی باهاش نزدم نمیدونم اینا رو از کجا شنیده 
فقط میدونم که عاشقشونم ((((((((((:
احمد دیدات یکی از چهره های فراملی آفریقای جنوبی است که از هند به آن کشور مهاجرت کرده است که با تلاش و ممارست در مطالعات مسیحی و اناجیل اربعه مسلط شد و با شیوه «دفاعیت عقلانی دینی از طریق مباحثه1 » به انتقاد از مسیحیت و دفاع از اسلام پرداخته است2 . شهرت احمد دیدات، نه به علت تسلطش به مبانی اسلامی، که بعلت تسلطش بر اناجیل اربعه و مسیحیت میباشد. احمد دیدات را پیشتاز عرصه گفتگوی درون-مذهبی با مسیحیت میدانند که در این شیوه، احمد دیدات با استفاده از
مدیریت محترم آموزشگاه صنعت آرمان ناحیه 1 مشهد‍ نرم افزار شهریه مدرسه شما آماده است.
می توانید با رمز ارسالی به تلفن همراه تان آن را از لینک زیر دانلود نمایید.
دریافتعنوان: نرم افزار شهریه آموزشگاه صنعت آرمانحجم: 5.85 مگابایتتوضیحات: ناحیه 1 مشهد
دانلود آهنگ جدید آرمان راد به نام برو تا بریم
متن آهنگ جدید برو تا بریم - آرمان راد
Скачать новую песнюArman Raad boro ta berim
Текст песни boro ta berim Arman Raad
اولین باره دلم گرفتارهПервый раз скучаю
این همه هوادار زنگ صداتمТак много поклонников моего рингтона
میخه حرفهاتم مبهوت لبهاتم

ادامه مطلب
تصمیمم رو گرفته بودم قصد داشتم برم سمت هنر و فیلمسازی.میدونستم که هنر به نیروی انقلابی نیاز داره و بین انقلابی ها غریبه.
تنها کسی که از این مسئله خبر داشت احمد بود.
ظهر رفتم خونه اش.
برام چای ریخت و گذاشت جلوم.
در حال چای خوردن بهم گفت برات نگرانم
من:چرا؟
احمد:فکر نمیکنم عاقبت خوبی تو فضای هنر داشته باشی
من:قبول دارم که فضای هنر فضای جالبی نیست ولی نمیشه که به این دلیل میدون رو خالی کرد.
احمد:تو هدفت این نیست داری برای دل خودت میری سمت هنر
من:اصل
دانلود آهنگ جدید آرمان اسماعیلی به نام تصمیم
متن آهنگ جدید تصمیم - آرمان اسماعیلی
Скачать новую песнюArman Esmaeili tasmim
Текст песни tasmim Arman Esmaeili
من دیگه دلسرد شدم از زندگی کنار توЯ обескуражен жизнью рядом с тобой
هیچ نفهمید حالمو چشمای بیقرار توНе понял, что у меня были твои беспокойные глаза
حتی یکم کمتر نشد با بودن تنهای هام

ادامه مطلب
با اکراه شروع به مطالعه کردم. روزها در کیف با خودم به محل کار بردمش...
تا روزی هوس مطالعه به سرم بزند ولی حربه خوبی نبود...
قرنطینه نوروز 99، من باب همه گیری کرونا یا همان کویید 19، بهانه خوبی شد برای شروع کتاب.
کتابی که به محض شروع، میل به مطالعه و اتمام آن، شعله ور شد. 
نثری خوب، روان و عالی و داستانی که مخاطب را تشنه تا انتهای ماجرا میکشد و می برد. 
فراز و نشیب زندگی احمد، مزید بر جذابیت داستان است.
کتابی که بر خلاف کتاب هایی از این دست، از نظریه پر
دفاع از خود یا دیگران در مقابل سارق و مهاجم داراے شرایطے است و در صورت وجود آن شرایط قانون گذار از فرد مدافع حمایت خواهد ڪرد.
باید دانست:
۱⃣دفاع و حملہ باید متناسب باشد. مثلاً اگر ڪسے با چوب بہ دیگرے حملہ ڪرد مدافع نمی‌تواند با اسلحہ از خود دفاع ڪند.
۲⃣ امڪان دسترسے بہ نیروے انتظامے نباشد.
۳⃣ خطر قریب الوقوع باشد. بنابراین اگر ڪسے دیگرے را صرفاً تهدید ڪند مدافع نمی‌تواند با سلاح او را بہ قتل برساند.
۴⃣ دفاع براے دفع خطر ضرورت داشتہ باشد. مثل
هیجده سالشه ، هیجده سالگی خودمو یادم میاد آرمان گرایی انسان رو به تصمیمات عاقلانه ای هدایت نمیکنه، برای من که دیر شد ،حدودا  یک دهه از جوونی  به پای آرمان ها سوخت و خاکستر ماند از او و پوست سیب زمینی ، خیلی ضرر محسوب میشه نه؟
امیدوارم برای زهرای عزیزم اینطور نشه ولی حتی نمی‌دونم میتونم حالیش کنم یا نه ، یا بذارم زمان بهم نشون بده، کاش
کاشکی بد نشود آخر این قصه بد
به احمد می‌گم با تاریکی گره خوردیم. میگه جمع نبند منو با خودت. می‌خوام بگم احمد! تو که تو تاریکی مارو تنها گذاشتی، نیستی ببینی چه تاریکی زیبایی. چشمم از دیدن فارغه، پام از راه رفتن. احمد همیشه می‌گفتی غصه شاخ و دم نداره، اما غصه هم شاخ داره هم دم. اَمَد! دریاب این غریب افتادرو، اَمَد، چی شد عاشقی؟ چی شد شیدایی؟
اگه اینطوری بهتره؛ اَمَد بیرون شو از تنم، برو تو آسمونا، برو خونه اصلیت، تنهام بذار تو این بلبشو، بذار قبضه‌ت کنه فرشته‌ی مرگ. باهاش
احمد بن اسحاق گوید خدمت حضرت ابی محمد ع رسیدم ودر خواست کردم چیزی بنویسد که من خطش به بینم تا هر وقت  دیدم بشناسم  فرمود بسیار خوب سپس فرمود ای احمد خط با قلم درشت وزیر  در نظرت مختلف  مینماید  مبادا بشک افتی اسلوب خط را ببین نه ریز و درشتیش را انگاه دوات طلبید و خط نوشت و مرکب را از ته دوات بسرش میکشید وقتی مینوشت با خود گفتم تقاضا  مبکنم قلمیراکه بان مینویسد بمن ببخشد چون از نوشتن فارغ شد با من حرف میزد و تا مدتی قلم را بادستمالش پاک میکرد سپ
‏یمن میکشد!
آن جام بلایی را که به مقرب‌ترین میدهند...
و این سرنوشت ملتی‌ست که ایستاده است...
و همچنان می ایستد!
تا آن‌دم که ‎آرمان‌ش محقق شود...
ما سدِ راه آرمانشان نباشیم!
وقت تلف نکنیم
که تلف کردن وقت...
تلف شدن یک نفر را به دنبال دارد...
یمن...

باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامابوطالبغزل۵
می کند هجرت پیمبر، بهر تبلیغ و شعارنیست دیگر مونس و هم یاوری در آن دیار
حامی احمد بود در طول عمر خود عمواز بزرگان بنی هاشم بود، او خوش تبار
چون ابوطالب سدی محکم بود بر کافراندر حیاتش نیست احمد را اذیت آشکار
بعد فوت جد احمد، او بود قیم نبیسرپرستی می کند وی را، از بین صغار
چون ندیده او پدر را،در حیات و زندگیمی رود هم مادرش ، یکه بماند گل عذار
ساقی مکه بود او حاجیان را مدتیاو پذیرای خلایق بود، از بهر م
به نام خدا
موسسه خیریه شهدای مدافع حرم اهواز با هدف رفع فقر در جامعه و همچنین زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا ، در سال ۹۴ تاسیس گردید و با یاری خداوند و همت خیرین توانست است خدمات فراوانی را به خانواده های نیازمند و بی سرپرست ارائه نماید.
گزارش عملکرد موسسه در صفحه تلگرام و اینستاگرم قابل مشاهده است.
ما را دنبال کنید 
https://www.instagram.com/modafe_ahwaz
https://telegram.me/modafe_ahwaz
#پیام_شهید 
اطراف حرم گرچه 
پُر از "خولی و شمر" است
دنیای #تشیع سپر 
#زینب کبری ست
"شیران مدافع" 
دلتان شاد که #عباس
همراه شما در حرم 
زینب کبری ست...
سلامتی رزمندگان اسلام و شادی روح شهدای مدافع حرم صلوات ...
شهید راه نابودی اسرائیل
شهید محمد مهدی لطفی نیاسر
حل تمرین کتاب رسم فنی عمومی احمد متقی پور
نسخه:پی دی اف با کیفیت بالا

دانلود فایل
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
Search Results Web results جواب تمرینات کتاب رسم فنی عمومیrasme-1-2.blog.ir Translate this page Feb 28, 2017 - حل تمرین کتاب رسم فنی عمومی احمد متقی پور - جواب تمام تمرینات کتاب رسم فنی عمومی (تمام ... دانلود جواب تمرینات کتاب رسم فنی عمومی (تمام رشته ... حل تمرین کتاب رسم فنی عمومی احمد متقی پور :: حل المسائل رسم ...rozfile70.blog.ir › حل-تمرین-کتاب-... Translate this page حل المسائل رسم فنی عمومی احمد م
من چون دست چپم پلاتین دارد بخیه های درشتی هم خورده، از طرف دیگر هیکل درشتی هم دارم همین برایم داستانی شده ، خیلی جاها فکر می کنند که من خلافکارم. اما واقعا ما باید یاد بگیریم که از روی ظاهر آدم ها قضاوت نکنیم.من یک بار برای اینکه نشان بدهم نباید از روی ظاهر قضاوت بکنیم در یک مراسمی که دعوت بودم یک تیشرت قرمز پوشیدم با شلوار جین و کفش کالج. بعد وقتی می خواستند من را برای سخنرانی صدا بزنند تا گفتند جانباز مدافع حرم حمید شیرمحمدی و من از روی صندلی
به گزارش خبرنگار مدال، عصر امروز از لیست مازاد دو نفره پرسپولیس رونمایی شد تا با تصمیم گابریل کالدرون، شایان مصلح و سروش رفیعی در مسیر خروج از این تیم قرار گرفته باشند. این در حالی است که پیشتر حمیدرضا طاهرخانی در سکوت خبری از این تیم کنار گذاشته شده بود و احتمالا به زودی شاهد خط خوردن چند بازیکن جوان دیگر از جمع پرسپولیسی‌ها خواهیم بود.پرسپولیسی‌ها در پست‌هایی چون دروازه‌بان، دفاع میانی و کناری، هافبک تدافعی و وینگر به تعداد کافی بازیک
احمد عزیزم،
احمد نازنینم،
حالا که این نامه رو برات مینویسم، تو فرسنگ‌ها از من دوری یا شاید منم که فرسنگ‌ها از تو فاصله دارم...
این روزها تنهاترینم در عین این که همه من رو کنار عده‌ی زیادی آدم میبینن...
من تنهام چون هیچکدوم از اینهایی که روزهامو باهاشون میگذرونم، درکی از من نداره... از ترس‌هام، آرزوهام، فکرهام...
من تنهام و این عمیقاً اذیتم میکنه...
فکرهام مورد تمسخر واقع میشن. ترس‌هام عجیب جلوه میکنن...
اما تو نمی‌تونی با من چنین کنی چون تو خود

باسمه تعالییاران پیغمبر عمارغزل۱
داد احمد این بشارت را به عمار سلیمقاتلت از یاغیان باشند در جنگی عظیم
او بود همراه احمد در تمام غزوه هابعد احمد می کند بیعت ز مولای علیم 
دعوت اسلام را لبیک می گوید نخستمی کند یاری امام و حجت حق را حمیم
گفت احمد در خصوص ابن یاسر اینچنیناو بود بر حق و حق با او بود بی شک و بیم
او ندارد بیعتی بعد از محمد ، جز علیشیعه ی اثنی عشر باشد،عمار حلیم
او بود حامی مولا، در تمام طول عمرترک دنیا می کند، با عمر طولانی زعیم
م
قسمت اول را بخوان قسمت 46
ذهن آرمان سمت پری‌ناز می‌رود اما می‌تواند به جرعت قسم بخورد که در همین حال حاظر او پری‌ناز را دوست ندارد.
- نه ندارم چر...
حرفش با گرفته شدن صفحه‌ای کوچک گوشی ماندگار نصفه باقی می‌ماند. به شماره‌ای که روی صفحه است نگاه کرد. شماره‌ای پری‌ناز است!
با ابروهای بالا رفته ماندگار را نگاه کرد تا بفهمد موضوع از‌چی قرار است که خود ماندگار به حرف می‌آید.
- یک ماهه دیوونم کرده پیامک فرستاده، فرستاده امروز هم که خانوم شیر شده
ای که هرگز در تو زاده نشدم،اما بارها به شوقت زنده و با غمت جان دادم،ای وطن!ای شوق شاعرانه های من،ای خاص ترین مخاطب که انگار تا به حال چنین معشوقی مرا مبود؛ای که ذاتت آزاد،اما به ظاهر در بند؛ای که آزادی تو سبب آزادی جهان؛ای ویرانگر همه ی زد و بندها و اسلحه ها و سیاهی‌ها و سیاسی بازها،ای عشق؛ای شفا بخش و کار ساز ترین سلاح برای آزادی!قسم به لالایی گلوله ها برای فرزندانت،مقصد ما آنجاست؛برادرمان آنجاست؛احمد آنجاست،احمد هست؛تا مادامی که اسرائیل
تو آخرین سکانس فیلم وکیل مدافع شیطان آل پاچینو که نقش مرد شیطانی رو بازی میکنه یه جمله خیلی قشنگ میشه که جزو دیالوگ های ماندگار تاریخ سینماست. از زبان شیطان میگه: " تکبر گناه مورد علاقه منه".

سکانس آخر فیلم وکیل مدافع شیطان

یکی از گناهان کبیره غرور و تکبره، چون شیطان از سر غرور و تکبر به آدم سجده نکرد.

امروز این‌طوری شروع شد: 
احمد چشم‌هایش را باز کرد، از تخت بیرون آمد. به سمت آشپزخانه حرکت کرد و در درگاهی آشپزخانه مهناز را دید که یک کاپ کیک که یه شمع روشن رویش است کف دست راستش گذاشته است و دستش را به سمت او دراز کرده است. همین قدر ساده و زیبا...
‌  .احمد به پهنای صورتش می‌خندد و این بهترین جمعه ‌ی سال است
خانه
تک آهنگ
آلبوم کوردستان از آیت احمد نژاد آهنگ حسرت
دانلود آلبوم جدید کوردستان از آیت احمد نژاد

ترانه و آهنگ جدید بسیار زیبا و شنیدنی حسرت از آیت احمد نژاد

download new song from Ayat Ahmad Nejad called Hasrat
ALBUM KURDESTAN

متن آهنگ حسرت از آیت احمد نژاد
آیت احمدنژاد تک آهنگ
134 views بار
۱۳ آبان ۱۳۹۸
4
دانلود آهنگ با کیفیت 128دانلود آهنگ با کیفیت 320دانلود ویدیو با کیفیت 1080 
00:00 / 00:00
آهنگ های بیشتر از آیت احمد نژاد
آی
دانلود آهنگ جدید آرمان اسماعیلی سخته
Download New Music Arman Esmaeili Sakhte
آهنگ آرمان اسماعیلی بنام سخته
تو نیستی و از این دوری چشام بی وقفه میباره
شدم مثل یه فانوسی که تاریکی رو دوست داره
موزیک و تنظیم: آرمین اسماعیلی+ترانه: دانش عسکری

ادامه مطلب
خانه
تک آهنگ
دانلود آلبوم جدید کوردستان از آیت احمد نژاد

ترانه و آهنگ جدید بسیار زیبا و شنیدنی حسرت از آیت احمد نژاد

download new song from Ayat Ahmad Nejad called Hasrat
ALBUM KURDESTAN

متن آهنگ حسرت از آیت احمد نژاد
آیت احمدنژاد تک آهنگ
38 views بار
۱۳ آبان ۱۳۹۸
4
دانلود آهنگ با کیفیت 128دانلود آهنگ با کیفیت 320دانلود ویدیو با کیفیت 1080 
00:00 / 00:00
آهنگ های بیشتر از آیت احمد نژاد
آی
دانلود آهنگ جدید احمد سلو بغل
دانلود آهنگ احمد سلو به نام بغل کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده بغل با صدای احمد سلو از جوان ریمیکس
Download New Music Ahmad Solo – Baghal

جدیدترین ساخته احمد سلو را می توانید بزودی از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
آهنگ جدید احمد سلو، بغل نام گرفته است.
این موزیک در تاریخ ۱۱ مهر منتشر شد.
امیدوارم شنوندگان از موزیک لذت ببرند.
لطفا نظرات خود را در مورد موزیک ثبت کنید.
متن آهنگ
در این مطلب میخواهیم شما را با عکس هایی جذاب از “بازیگران پایتخت” و همسرانشان از احمد مهرانفر تازه داماد سریال پایتخت تا محسن تنابنده و همسرش غافلگیر کنیم.
خبری به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و حکایت از ازدواج احمد مهرانفر ارسطوی سریال پایتخت داشت. احمد مهرانفر با انتشار عکسی خبر از ازدواجش داد و بالاخره ارسطوی ازدواجی سریال پایتخت داماد شد. این خبر به سرعت در فضای مجازی انتشار یافت و عکس مونا فائض پور همسر احمد مهرانفر در فضای مج
تلویزیون یه کلیپ تبلیغاتی پخش کرد که روند ساخت ایران مال را با صحنه‌های دفاع مقدس و رزمندگان موازی مونتاژ کرده بود و می‌خواست القا کند که این پروژه ادامه‌ی دفاع مقدس و آرمان‌های انقلابه. پارادوکس جالبیه اون یکی رفت که فرهنگ غربی نیاد، این یکی از مصادیق بارز نفوذ فرهنگ مصرفگرا است.من توقع دارم که این کلیپ موهن و سوء استفاده‌گر دیگه پخش نشه، امیدوارم مسئولان تلویزیون خجالت بکشند و نظام هم به این جمعبندی برسه که تا صدا و سیما انقلاب را از ب
اشتراک گذاری این مطلب در تلگرام

یکی دو ماه قبل بود که برای ضبط تیتراژ یکی از برنامه های تلویزیونی، به دنبال لباس آتش نشانی بودیم و به خاطر گران‌قیمت بودن آن کسی حاضر به امانت دادن آن نمی شد.بالاخره از طریق یکی از دوستان، آتش نشانی به من معرفی شد و در ایستگاه آتش نشانی امام حسین(ع) با او قراری گذاشتم تا چند ساعتی لباسش را به امانت بگیرم.حین گپ و گفت کوتاهم ناگهان گفت: کسی را سراغ داری بدون تشریفات و دردسر مرا به سوریه بفرستد؟ دوست دارم مدافع حر
تهران - ایرنا - مادر
شهید احمد ابراهیمی گفت: پسرم وقتی برای دومین بار به کربلا رفت در آنجا
خوابی دید که او را مشتاق دفاع از حرم حضرت زینب (س) کرد و در این راه به
شهادت رسید.

راحله محمدی
روز دوشنبه در آستانه روز شهید در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا
افزود: احمد من فقط 21 سال داشت که از منطقه کوار از توابع استان فارس از
تیپ فاطمیون به سوریه اعزام شد، اما خوابی که دید وی را به مسیر شهادت
هدایت کرد
این مادر شهید که خود 35
دانلود آهنگ احمد سعیدی ناز نکن + دو کیفیت 320 و 128
موزیک شنیدنی احمد سعیدی بنام ناز نکن همینک از جاز موزیک با کیفیت عالی دانلود کنید.
Exclusive Song: Ahmad Saeedi – “Naz Nakon” With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
متن آهنگ احمد سعیدی ناز نکن
دل به دل راه نداره مگه چرا من دلم تنگه اما تو نه
قلب من با یه دنیا برات داره میجنگه اما تو نه
دل به دل راه نداره مگه چجوری به چشمت نیومد دلم
مثل من شو که لب تر میکردی قید کل دنیا رو میزد دلم
ناز بی اندازه نکن زخمای دل منو تازه نکن
کی با ت
در این حکومت آنقدر اوضاع خراب شده است که هرکس میخواهدمشکلش را حل کنند باید دسته جمعی استعفا بدهد یا شلوغش کند و به سرتاپای نظام تف کند و فحش بدهد تا حقوق خود را بگیرد والا حکومت به دادش نمیرسد این بود آرمان خمینی کبیر؟! این بود آرمان های صد ها هزار شهید انقلاب و جنگ؟!! اگر میخواستید این طور حکومت کنید بهتر نبود بگذارید شاه کار خودش را بکند و شما هم حوزه های علمیه را عملیه نمیکردید! شما که مجبورید برای حفظ این نظام با آرمان های الهی دست به دامان
حس یه فوتبالیست مدافع رو دارم که خیلی وقته به گل زنی می کنه . اما از اونجایی که مدافعه موقعیتش تقریبا هیچ وقت واسش پیش نمیاد . تا اینکه یه روز جلوی یه تیم خیلی مهم ، به طور شانسی یه موقعیت گلزنی به دست میاره .اما اونقدر تو نقش دفاعیش فرو رفته و که طبق عادت فقط توپ رو پاس میده به مهاجم تیم . مهاجم توپ رو گل می کنه یا نه ؟ اصلا مهم نیست . بعد بازی مدافع تازه متوجه میشه کهخودش می تونسته موقعیت رو گل کنه ولی اینقدر تو نقشش فرو رفته که حتی آرزوش تو مهم تر
shirazart.blog.ir 
** معروفترین رمانهای فارسی عبارتند از : مدیر مدرسه ، اثر جلال آل احمد _ همسایه ها ، اثر احمد محمود_ سو و شون ، اثر سیمین دانشور _ تنگسیر ، اثر صادق چوبک _ کوفیان ، اثر امین فقیری - کلیدر، اثر محمود دولت آبادی _ شوهر آهو خانم ، نوشته ی علی محمد افغانی  و چشم هایش اثر بزرگ علوی 
یک عکس از چندسال پیش دیدم. آن زمان یک دانش آموز دبیرستانیِ شیفته شریعتی و دنبال حل کردن تناقض عبا و کراوات بودم، با همان مانیفست‌های اسلامی می‌خواستم یک جامعه "آزاد" راه بیندازم. روی یک کاغذ نوشته بودم " آرمان" و صاف چسبانده بودم بالای سرم. سال‌های بلوغ که چشمانم را دوربین کرده بود، برای دیدن آن کاغذ و نوشتهء روی آن مرا عقب و عقب‌تر کشاند، تا آن‌جا که امروز هر ندای وطن‌پرستانه‌ء دیگری را پس می‌زنم و جز نجات زندگیِ خودم و خدمت به خلقی، شا
خاطرات یک مدافع حرم

بهبودی نیا- شاید تعداد زیادی از ما هنوز رزمندگان مدافع حرم را از نزدیک ندیده و پای صحبت‌های آن‌ها ننشسته باشیم. شاید ندانیم که یک مدافع حرم چه‌حرف هایی برای گفتن دارد. علی را یک‌بار در منزل یکی از شهدای مدافع حرم دیده بودم. آن‌قدر با حرارت صحبت می‌کرد که دقیقاً می‌توانستی تمام صحنه‌هایی را که در هنگام دفاع و رزم  در سوریه دیده است در ذهنت مجسم کنی، صدای گلوله‌ها را در تاریکی شب به‌وضوح بشنوی و لحظه‌های درگیری مسلح
کتاب مدار صفر درجه احمد محمود  
دانلود فایل

کتاب صوتی مدار صفر درجه (جلد اول دوم و سوم) اثر احمد محمود ...ketabesoti.blogsky.com › post-198۲۱ آبان ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی مدار صفر درجه (جلد اول دوم و سوم) اثر احمد محمود. فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 56 حجم کل فایل ها: 952 مگابایت مدت زمان پخش: 65 ...
کتاب صوتی مدار صفر درجهforth.vajerooz.ir › forth › htmlدانلود ... کتاب صوتی مدار صفر درجه. عنوان: مدار صفر درجه () موضوع: داستان های فارسی قرن 14 نویسنده : احمد محمود
به گزارش فارس، با اعلام رسمی سایت باشگاه خنت بلژیک میلاد محمدی مدافع ملی‌پوش کشورمان با تیم خنت بلژیک پیوست. براین اساس قرارداد وی ساله است و بازیکن فصل گذشته احمد گروژنی روسیه در سال پیش‌رو در لیگ بلژیک توپ خواهد زد.
منبع : جامعه خبری تحلیلی الف | " جذاب ترین " نقشی در تولید محتوای این مطلب ندارد، مطلب منتشر شده با ذکر منبع می باشد.
دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان از ساعت 16:15 در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود 10 هزار تماشاگر برگزار شد که این مسابقه در پایان به سود شاگردان مهدی تارتار به پایان رسید. نفت مسجد سلیمان در این مسابقه با برنامه ریزی روی ضد حملات چند موقعیت را توسط الجبوری از دست داد اما روی یک ضربه کرنر دروازه پرسپولیس را باز کرد تا 3 امتیاز شیرین از شاگردان کالدرون بگیرد.
مهدی تارتار که پیش از این اعلام کرده بود آرزویش با تیمش شکست دادن پرسپولیس ا
در کنار مزار شهید مدافع حرم، محسن حججی، در نجف آباد استان اصفهان، تصویر وی و شهید احمد کاظمی که هر دو از اهالی این شهر هستند، به زیبایی ترسیم شده و به چشم می خورد.
توضیح: مزار شهید احمد کاظمی، در گلستان شهدای شهر اصفهان واقع شده است.

(تصاویر از: مرتضی شایان)
باسمه تعالی
مجموعه پوستر شهید مدافع حرم حمید قاسمپور (1)
به مناسبت فرا رسیدن سومین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم حمید قاسمپور، فایل مجموعه ای از پوستر های شهید حمید قاسمپور، جهت استفاده کاربران (بارپذاری در اینستاگرام؛ پروفایل شبکه های اجتماعی و ... ) در سایت بارگزاری می گردد.

پوستر ((1)) شهید مدافع حرم حمید قاسمپور
دریافت فایل

پوستر ((2)) شهید مدافع حرم حمید قاسمپور
دریافت فایل
قسمت اول را بخوان قسمت 47
تقریباً دو ماه از آمدنش می‌گذشت و ماندگار حس می‌کرد؛ حامله باشد.
گوشی‌اش را از روی میز بر می‌دارد و شماره‌ای آرمان را می‌گیرد. بعد از خوردن سه بوق صدای آرمان که توأم با صدای ماشین‌ها بود به کوشش رسید.
- الو؟
با استرس جواب داد.
- الو آرمان اوم...
آرمان که لحن نگران او را می‌بیند با سرعت پرسید: چیزی شده؟
کلیشه‌ای‌ترین سوال ممکن را پرسید.
- کجایی؟
- خوب مغازم دیگه کجا باشم!
- اوم میگم آرمان موقع اومدن میشه یه تست بارداری
باسمه تعالی
اماکن مقدس
مسجد النبی
غزل۲
همبستگی احمد و اصحاب جدا نیست
آرامگه و مسجد و محراب  دو تا نیست
شد مسجد و ارکان بپا، بهر سعادت
آن مرکز علم است و عبادت که فنا نیست
گشته است بنا مسجد پیغمبر اعظم
در اول هجرت شده بر پا و خطا نیست
با گسترش مسجد و تخریب حواشی
آثار زیادی شده نابود و بها نیست
آنجاست زیارتگه و هم جای عبادت
چون خانه ی احمد بود و ظلم و جفا نیست
همراهی انصار و مهاجر شده باعث
در ساختن هر وجبش، فخر و ریا نیست
احمد چو دگر مردم آن کوچه و
مروری بر بیانات رهبر انقلاب در دیدارهای مختلف با خانواده‌های شهدای مدافع حرم
سایت نوجوان خامنه ای در نماهنگ «مدافع حرم» مروری بر بیانات رهبر انقلاب در دیدارهای مختلف با خانواده‌های شهدای مدافع حرم داشته است.

با توجه به پهنای باند اینترنت خود ، می توانید این فیلم را با کیفیت های مختلف زیر دریافت نمایید : 
کیفیت خوب و فرمت Mp4 و با حجم 475.8 MB
کیفیت متوسط و فرمت Mpeg و با حجم99.1 MB
کیفیت پایین و فرمت Flv و با حجم 72.4 MB
تجدید بیعت می‌کنم با عمیق‌ترین آرمان‌های انسانی‌ای که می‌شناسم.
تجدید بیعت می‌کنم با قراری که با خودم گذاشته‌ام برای صرف نهایت تلاشم جهت به بار نشستن آن آرمان‌ها.
تجدید بیعت می‌کنم با اعتقادم به پایداری و صبر در مسیر تحقق بزرگ‌ترین خواسته‌های نوع انسان.
+ و آرزو و دعای عاقبت به خیری.... آرزوی قرار گرفتن و باقی ماندن در مسیر درست تا آخرش...
احمد یک کتاب به مهناز داده؛ یه کتاب که فکر میکنه یا بهتره بگیم مطمئنه خودش سال‌ها قبل اونو نوشته...
“مثل خون در رگ‌های من” تمام فکرهای احمده و تمام احساساتش برای مهناز.
جالبیشم اینه که الف بامداد عزیز تمام نامه هارو به اسم “احمد” امضا کرده و تموم کرده...
احمد معلم است و یک 405 سفید دارد مدل 82 و هرچه زن و بچه ها میگویند ماشین نو و خارجی بخر او گوش نمیدهد و میگوید همکارانم با موتور به مدرسه می آیند و چشممون میزنن و ناراحت میشن ماشین نو بخرم ولی از خرجشم میترسه احمد و اعتقاد داره ماشین خارجی هم بخره باید 5 سال سوارش بشه و بفروشدش سریع وگرنه تعمیراتش خرج زیاد داره و این 405 رو مانند جونش دوست داره و هر وقت پنچر شه میگه عمدا یکی از دانش آموزان یا یه حسودی ماشین رو پنچر کرده و هر هفته ماشین یه مشکلی براش پ
قدم اول را دلاوران مدافع حرم برداشتند
انصاف نیست که پشتیبانی نکنیم 
از همین جا همین خیابان  همین کوچه
وعده ما امروز، روز جهانی قدس
هم صدا با هم 
به نیابت از 
شهدای مدافع حرم 
شهدای مدافع حریم
شهدای جبهه مقاومت 
و به یاد تمام شهدای وطنم
لبیک یا زینب (س)
مرگ بر اسرائیل
شهید محمد اینانلو
 @zakhmiyan_eshgh
دانلود آهنگ احمد سعیدی من پایم 
 Download New Music Ahmad Saeedi – Man Payam
دانلود آهنگ جدید احمد سعیدی به نام من پایم با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
ترانه و آهنگ : امید   تنظیم : معین راهبر
متن آهنگ من پایم احمد سعیدی  
کی می تونه مثل من عاشق چشات بشه
دیوونه این دیوونه بدون چشمات چشه
میدونم می دونیم میدونن، همه عالم
که اگه نباشی بد جوری بد میشه حالم

♥♥♥
من پایم هر چی تو بگی لب تر کن
همین جوریش روانیتم حالا هی بدتر کن
هی نگو بم زنگ زدن هات
سلام دوستان✋ 
طاعات و عباداتتون مقبول درگاه حق
امشب میخوایم راجع شهید مدافع حرم سید جواد اسدی از زبان #همسر بزرگوارشون بگیم..

سید ۱۸ مهر ۱۳۵۹ در روستای امره شهر ساری متولد شد.
 دیپلم فنی حرفه ای اش رو  گرفت،
 با وجود اینکه دانشگاه قبول شده بود به دلیل فوت پدرش دانشگاه نرفت.
ادامه مطلب

خرید آسان بیمه با آرمان 1025

سامانه فروش اینترنتی بیمه نامه های این نمایندگی با آدرس:

http://ar1025.armanins24.com

در دسترس عموم قرار گرفته است.

مزایای سامانه آرمان 1025
 • استعلام آنلاین نرخ بیمه نامه ها •  خرید اینترنتی بیمه نامه در هر زمان ( 7 روز هفته، 24 ساعت شبانه روز) •  اعمال تخفیفات ویژه و ارائه مناسب ترین قیمت برای هر بیمه نامه • عدم نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر نمایندگی و شعب بیمه آرمان • صرفه جویی در زمان و هزینه • ارسال تصویر بیمه نام

احمد سعیدی موهات
دانلود آهنگ جدید احمد سعیدی به نام موهات
Ahmad Saeedi - Moohat
+ متن ترانه موهات از احمد سعیدی
به هرکی رسیدی بگو من چیکارتم/ بگو هرچی بگی نه نمیارم پایتم
ورد زبونمه اسمت تو شدی عادتم / تو شدی عادتم تو شدی عادتم

ادامه مطلب
آیت الله احمد جنتی:
فاطمه زهرا سلام الله علیها برای دفاع از حق در یک شرایط بسیار سخت آمد در مسجد و خطبه غرّایی که باید در پیشانی تاریخ در خط نور نوشته بشود، آن خطبه را ادا و از حق و از ولایت علی بن ابیطالب علیه السلام دفاع کرد. شما هم مدافع حق باشید، مدافع مسئله ولایت باشید شما هم در همان مسیر حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها حرکت کنید تا امید شفاعت به او داشته باشید.

به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان قانون اساسی در 26 تیرماه و جایگاه ویژه و حس
کتاب صوتی و پی دی اف مدار صفر درجه سه جلد 
دانلود فایل

کتاب صوتی مدار صفر درجه (جلد اول دوم و سوم) اثر احمد محمود ...ketabesoti.blogsky.com › post-198۲۱ آبان ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی مدار صفر درجه (جلد اول دوم و سوم) اثر احمد محمود. فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 56 حجم کل فایل ها: 952 مگابایت مدت زمان پخش: 65 ...
کتاب صوتی مدار صفر درجهforth.vajerooz.ir › forth › htmlدانلود ... کتاب صوتی مدار صفر درجه. عنوان: مدار صفر درجه () موضوع: داستان های فارسی قرن 14 نویسنده : اح
به نظرم بچه‌ها موجودات عجیب الخلقه‌ای هستند، موجوداتی که نه معنی گرما را درک می‌کنند و نه سرما!
بچه که بودیم تابستان‌های گرم تیر و مرداد و شهریور که از مدرسه فارغ می شدیم با بقیه‌ی هم سن و سال‌ها وسط کوچه بازی می‌کردیم، اکثریت بچه‌های هم سن و سال من پسر بودند، از این سر کوچه بگیر تا آن سرش شش تا هفت پسر ریز و درشت بودند که فاصله‌ی سنی‌شان با من بین ۱ تا ۳ سال بود پس به ناچار من هم به جای خاله‌بازی و عروسک‌بازی‌های‌هر روزه هم‌بازی پسرها

باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامعبداللهغزل۲
کرد جد مصطفی ، عهد و قراری با خداگر دهی ما را پسر، از ده کنم یک را فدا
می کنم قربانی یزدان، تنی از ده نفرگر شوم من صاحب اولاد ، ای ما را شفا
نذر جد مصطفی گردد محقق سوی حقصاحب فرزند می گردد،به اذن حق ورا
می زند قرعه کدامین دلبرش گردد هلاکمی شود قرعه به نام باب و جان مصطفی
باب احمد می شود نامش برون نه مرتبهبار آخر قرعه بر اشتر فتد ، در ماجرا
چون که عبدالله باشد، صاحب عز و مقاممی شود صد اشتری قربانی و جان
کتاب صوتی مدار صفر درجه 
دانلود فایل

کتاب صوتی مدار صفر درجهforth.vajerooz.ir › forth › htmlدانلود ... کتاب صوتی مدار صفر درجه. عنوان: مدار صفر درجه () موضوع: داستان های فارسی قرن 14 نویسنده : احمد محمود ناشر
بالاخره کتابی را که دستم بود، تمام کردم.
کتاب صوتی «آن بیست و سه نفر» خودنوشت احمد یوسف زاده به گویندگی احمد گنجی
موضوع کتاب: دفاع مقدس
معرفی کتاب:بعدا اضافه میکنم
*این دومین تجربه شنیدن کتاب صوتیم بود برخلاف قبلی که گوینده از متن کتاب میخوند این بار صداگذاری و تغییر صدای گوینده و صوت های متفرقه مثل صدای گنجشک ها و طبیعت و حتی صدای ماشین و تانک و موسیقی های بی کلام و مرتبط با حال و هوای کتاب به جذابیت کتاب صوتی افزوده بود.
*صدای آقای احمد گنجی
دانلود آهنگ جدید احمد صفایی بخشیدمت
Download New Music Ahmad Safaei – Bakhshidamet
احمد صفایی بخشیدمت

دانلود آهنگ جدید احمد صفایی بخشیدمت با لینک مستقیم

متن آهنگ بخشیدمت از احمد صفایی

بخشیدمت به کسی که لایقشی پس میدمتبد بودی اما تورو من خوب دیدمتواسه بچه بازیات بخشیدمت
جدیدترین ترانه احمد صفایی به نام بخشیدمت کامل از لینک بالا منتشر شد کلیک کنید
+++
ترانه جدید و زیبای بخشیدمت احمد صفایی کامل
پخش با دو کیفیت 320 و 128 به همراه متن ترانه و پخش آنلاین موزیک
کتاب صوتی و متنی مدار صفر درجه
دانلود فایل

کتاب صوتی مدار صفر درجهforth.vajerooz.ir › forth › htmlدانلود ... کتاب صوتی مدار صفر درجه. عنوان: مدار صفر درجه () موضوع: داستان های فارسی قرن 14 نویسنده : احمد محمود نا

به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، با اعلام امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال و به پیشنهاد آندره‌آ استراماچونی، «هروویه میلیچ» مدافع چپ سابق تیم‌های فیورنتینا، ناپولی، المپیاکوس، کروتونه، هایدوک و روستوف؛ روز یکشنبه جهت امضای قرارداد با باشگاه استقلال (در صورت تایید در تست پزشکی) وارد تهران خواهد شد.این بازیکن 30 ساله، سابقه 6 بازی ملی برای کرواسی مقابل تیم‌های ملی آرژانتین، پرتغال، کره‌جنوبی، سوییس، مالت و لیختن‌اشتاین را د
چرا انقلاب اسلامی با دیگر انقلاب‌های دنیا متفاوت است؟
«در تحولات دو سه قرن اخیر، که قرن انقلاب‌های بزرگ است، هرچه نگاه کردم موردی را پیدا نکردم که مثل انقلاب اسلامی، در دوره‌های بعد، با همان شکل و هدف‌ها، به‌سوی همان آرمان‌ها ادامه پیدا کند. یعنی انقلاب‌ها بر اثر عوامل گوناگون، یا از همان اول منحرف شدند، یا بعد از اندکی منحرف شدند.»
۱۳۹۰/۵/۱۹- رهبر انقلاب

شهید احمدحاجیوند الیاسی اهل نماز اول وقت و نماز شب بود... یک روز چون مهمان داشتیم و همه خسته بودن همان اوایل شب خوابیدن.
احمد چون مانند مولایش امام علی(علیه السلام) کمک به مستضعفان را دوست داشت با کمک چند خیر دیگر شبانه برای یتیمان و ضعفا غذا و مصارف روزانه آنها را برایشان جمع آوری و بطوریکه کسی متوجه نشود به آنها تحویل میداد به همین خاطر دیر به خانه می آمد،
وقتی که آمد مشغول نماز شب خواندن شد که مهمان هایمان بیدار شدن، و همراه احمد به امید این
دانلود آهنگ جدید احمد سلو سلطان قلبم
Download New Music Ahmad Solo – Soltan Ghalbam
پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد

احمد سلو سلطان قلبم

متن آهنگ سلطان قلبم از احمد سلو

شدی سلطان قلبم تو این شبهای سردم
شده روزی هزار بار میخوام دورت بگردم
بزار دورت بگردم برم که برنگردم
نیاد روزی ببینم که بی تو سرده دستم
پخش کامل این موزیک زیبا بزودی از لینک بالا برای دانلود به لینک بالا مراجعه کنید
دانلود آهنگ جدید آرمان حمیدی شعبده باز
Download New Music Arman Hamidi shobadeh baz
آهنگ جدید آرمان حمیدی بنام شعبده باز
عشق انتهای هر چی آشوبه عشق ایده آل خیلی مطلوبه
عشق وقتی باشی همه چی خوبه آره خوبه

دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ شعبده باز

آهنگ های آرمان حمیدی 

دانلود کتاب احمد اسماعیل در بوته نمود و نقد 
بسم الله الرحمن الرحیم
کتابی جامع در نقد جریان احمد اسماعیل بصری موسوم به دجال بصره ، به تالیف محقق گرانقدر آقای اکبر بیرامی که این کتاب را در ۴۷۴ صفحه جمع آوری کرده اند.شبهات فراوانی از سوی فرقه دجال بصره به بنیان گزاری مدعی دروغین احمد اسماعیل بصری را واکاوی نموده و از نگرشهای گوناگون آن شبهات را مورد نقد و بررسی قرار داده است.
آنچه در این نوشته خواهید خواند:۱- نکات دهگانه در باره فرقه انصارالمه
+صندلی عقب تاکسی نشسته بودم و به آرمان فکر میکردم. دلم شور میزد. امروز هم سر کلاس نیومده بود.
درحالی که از شیشه به بیرون خیره شده بودم، گوشه ذهنم صدای گفتگوی راننده و مسافر جلویی رو می شنیدم :مسافر : اونجا دارن چه کار میکنن؟ راننده : دارن برای سیل زده ها پول جمع می‌کنند. همه اش مسخره بازیه! میلیارد میلیارد پول جمع میکنن جلوی این مسجدها، و بعد هم همه اش رو میکشن بالا، کثافتا. اصلا چه معنی داره کمک جمع کنن؟ مسافر : آقا سیل زده منم، من!. پول رو باید ب
آخرین دست نوشته شهید سید احمد پلارک
بر روی قبرم فقط وفقط بنویسید:«امام دوستت دارم والتماس دعا دارم که می دانم امام بر سر قبرم می آید».قطعه 26ردیف 32
سید احمد پلارک
ظهر عاشورا65/6/24
 آیت الله العظمی بهجت«قدس سره»صاحب نفس زکیه ، چشم برزخی وتشرف خدمت امام زمان عجل الله تعالی فرجهم شریف درباره مزار شهید سید احمد پلارک فرمودند:«یکی از نهرهای بهشت از زیر مزار ایشان عبور می کند. حتما بروید ومزار ایشان را زیارت کنید».

دانلود آهنگ مهدی k4 و احمد سلو به نام منو ببخش
Download Music From Mehdi K4 & Ahmad Solo - Mano Bebakhsh

دانلود آهنگ مهدی k4 و احمد سلو به نام منو ببخش
دانلود آهنگ مهدی k4 و احمد سلو به نام منو ببخش با کیفیت 128
برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید...
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید احمد سلو به نام اخموی جذاب
Download New Music From Ahmad Solo - Akhmoye Jazab

دانلود آهنگ جدید احمد سلو به نام اخموی جذاب
دانلود آهنگ جدید احمد سلو به نام اخموی جذاب با دو کیفیت 128 و 320
برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید...
ادامه مطلب
✅ هفته گذشته پیکر یکی دیگر از شهدای عزیز مدافع حرم تشییع شد. شهیدی که بیش از سه سال پیش به شهادت رسیده بود اما پیکر مطهّرش در منطقه العیس سوریه منتظر مانده بود تا دوباره با آمدنش این روزهای ما را معطّر کند. مایی که قبرستان نشینان عاداتیم. ✅شهید #ابراهیم_عشریه سال 56 در نکا به دنیا آمد. او یکی از اساتید فنون نظامی بود که به عنوان مستشار نظامی از قم به سوریه رفت. ابراهیم در این سفر ماندگار شد، تاریخ بود که ما را با خود بُرد و از او جدا کرد.
ادامه مط
دانلود آهنگ امیرحسین آرمان هر شب
دانلود آهنگ غمگین امیرحسین آرمان و امیر مسعود بنام هر شب با کیفیت بالا و عالی ۱۲۸-۳۲۰ kbps
دانلود کنید و گوش دهید به ترانه هر شب با صدای امیرحسین آرمان به همراه کیفیت عالی
Exclusive Song: Amir Hossein Arman | Har Shab With Text And Direct Links In JazzMusic

متن آهنگ هر شب از امیرحسین آرمان و امیر مسعود
هر شب به یاد رفتنت از تو گلایه میکنمبی تو تمومه زندگیمو غرق سایه میکنمراحت ازم دل میکنی تیشه به ریشه‌ام میزنیاما با اینکه بی وفایی هنوز به یاد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

btechA خیالپردازِ نادانِ سابق